Jelinek BDC

Jelinek BDC to zespół doradców i konsultantów telefonicznych, na którego czele stoi Jakub Jelinek – ekspert z zakresu zarządzania relacjami z Klientami. Jelinek BDC to lata doświadczeń twórcy oraz członków zespołu, zdobytych w różnorodnych branżach.

  • Motoryzacyjnej – wieloletnia współpraca z dealerami aut marek premium (np. Volvo, Mercedes-Benz, Porsche) w zakresie:
– budowy i zarządzania działami kontaktu z Klientem (tzw. BDC – Business Development Center)
– budowy kompleksowego procesu obsługi Klienta stacji dealerskiej (autorska Macierz Kontaktów)
– analizy danych o Klientach
– outsourcingu usług telemarketingowych
– skutecznego pozyskiwania leadów sprzedażowych
– szkoleń pracowników dealera
– rozbudowy i administracji systemami klasy CRM/DMS
  •  FMCG – współtworzenie pionierskiego działu CRM (Customer Relationship Management – zarządzania relacjami z Klientami) firmie Eurocash, lidera rynku handlu hurtowego w Polsce i jednej z największych spółek giełdowych.
  • Medycznej/weterynaryjnej – koordynacja projektu utworzenia nowoczesnego narzędzia skutecznej komunikacji z Klientami firmy MEDiVET, lidera rynku karmy i leków dla zwierząt.
  • Różnych – analizy i współtworzenie programów lojalnościowych oraz komunikacji z Klientami w mediach społecznościowych dla znanych marek – Samsung, Lotte Wedel, Kompania Piwowarska, Atlas, Ferrero.

 

Jelinek Business Development Center to wiedza i doświadczenie w połączeniu z niestandardowymi pomysłami, aby wyprzedzić Państwa konkurencję. Przed współpracą z nami następuje podpisanie umowy o poufności, gwarantującej Państwu, jak i wszystkim firmom wcześniej z nami współpracującym, pełne bezpieczeństwo danych i informacji poufnych.